3D tiskárna Zortrax je moderní zařízení, které můžete zakoupit v internetovém obchodě 3D centra 3Dees.cz. Tato 3D tiskárna je aktuálně dostupná ve dvou variantách - jako Zortrax M200 a Zortrax Inventura (která je dostupná od července 2016). Díky vyšší pořizovací ceně je tato 3D tiskárna vhodná i pro profesionální účely. Její přednosti ocení samozřejmě i všichni hobby uživatelé, kterým maximálně zjednoduší práci.

3D tiskárna Zortrax M200

3D tiskárna ZortraxTato 3D tiskárna představuje integrované prostředí přesné tiskárny, softwaru Z-Suite a široký výběr tiskových materiálů Z-Filament. Využívá technologii Leyer Plastic Deposition (LPD), umožňující tisk z různých materiálů s rozmanitými fyzikálními vlastnostmi. Tiskárna je kompatibilní s většinou CAD modelovacích problémů a tisknout můžete i bez připojení k internetu díky její offline podpoře. V roce 2015 tato 3D tiskárna obsadila první místo na 3D HUBS a také vyhrála souboj 3D tiskáren na Pražském 3D Expo.

3D tiskárna Zortrax Inventure

3D tiskárna Zortrax InventureJeště profesionálnější řešení přináší moderní 3D tiskárna Zortrax Inventure, která je schopná odstraňovat podpůrný materiál rozpuštěním. Na finálním výrobku z 3D tiskárny tedy už nenajdete stopy po odlamování podpor a modely tak budou zcela bez deformací. Samozřejmostí je zde velice přesný tisk, plně uzavřená tisková komora, díky níž 3D tiskárna v místnosti nijak neruší (stejně tak Zortrax M200 je doplněna bočními kryty). Rovněž je kompatibilní s většinou CAD modelovacích systémů a můžete si k ní vybrat z celé škály dostupných filamentů.

3D tiskárny značky Zortrax jsou tedy skvělou volbou pro každého, kdo chce tisknout své vlastní 3D objekty. Ať už 3D tiskárnu používáte doma, v kanceláři nebo provozujete vlastní 3D tiskařské centrum, vyplatí se vám do této značky investovat. Přináší totiž mnohá usnadnění, která zjednoduší tisk začátečníkům i zkušeným uživatelům 3D tiskáren.